Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Tak tomu říkáme stylové ukončení hádky: Muž si během divoké výměny názorů s přítelkyní schválně ustřihl penis a varlata!

Potřebujete mít v hádce poslední slovo? Na to ale musíte mít koule, a to
doslova.

Nemůžeme se tady v redakci eXtra rozhodnout, zda je to nejvtipnější nebo nejšílenější způsob ukončení partnerské hádky. Rozhodně ale musíme říct, že šestačtyřicetiletý muž z Taiwanu ví, jak stylově odejít z bojiště.

Po agresivní hádce se svou partnerkou, ve které hrál svou roli i alkohol, se totiž dostal do takového stádia vytočení, že na znamení vzdoru chytil nůžky a ustřihl si jimi penis a varlata a celé to všechno ještě vzdorovitě spláchl do záchodu.

Šokovaná přítelkyně mu přispěchala okamžitě na pomoc. Muž po činu samozřejmě upadl do bezvědomí a když se probral v nemocnici s třícentimetrovým zbytkem penisu, nemohl uvěřit, že by něco takového provedl.

Co bylo příčinou hádky, to si můžeme jen domýšlet. Snad tam nešlo o velikost kašpárka, se kterým se hrálo špatné divadlo.

Mohlo by vás zajímat

Další články