Jen si to představte. Jste z chudé země, ale pro splnění svého snu děláte vše. Šetříte každou korunu, abyste na něj dosáhli. Přesně to dělal i Moses Kamara ze Sierry Leone. Ten si totiž zamiloval fotbalový Manchester United a za každou cenu ho chtěl vidět naživo.

Když se mu konečně podařilo nasbírat potřebný finanční obnos, koupil si cestu do Británie a také vstupenku na utkání United proti Bournemouthu. Zápas se měl odehrát v sobotu, ovšem vzhledem k poplachu kvůli bombové atrapě se zápas musel přeložit.

Kamara plakal na prostranství u stadionu. Zpáteční letenku měl totiž koupenou už na pondělí a neměl další peníze na to, aby si výlet prodloužil. Lidé ho objímali, litovali. Fanoušek už ztrácel naději. Jenže i tenhle příběh měl šťastný konec.

Spolek fanoušků United narychlo uspořádal sbírku a Moses Kamara mohl v Anglii zůstat. Viděl své miláčky nejen proti Bournemouthu, ale uvidí je i v neděli, kdy si zahrají o Anglický pohár. Ubytování má totiž zajištěné v místním domově příznivců anglického velkoklubu. „Už je zase šťastný. Přesně to znamená být fanoušek United,“ vysvětlil Ian Stirling ze spolku.