Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tak tohle nikdo nečekal! Honza Musil plánuje adoptovat dítě

Honza se svým manželem.
Zdroj: barrandov.tv
+ Další fotografie
Honza Musil (48) do toho v září loňského roku praštil! A v pražské Grébovce řekl vytoužené "ANO" partnerovi Jakubu Bialému (26). Oba manželé vedou poklidný život a aktuálně na řadu přišlo téma společný potomek. Legendární moderátor eXtra.cz přiznal, že se v soukromí se svým manželem baví o adopci.

„Je pravda, že se s Kubou o společném dítěti v poslední době hodně bavíme. Je tu ale problém s legislativou a další řadou překážek,“ řekl moderátor, který v televizi Barrandov uvádí pořad Nebezpečné vztahy.

„Výhodou je, že mám vnučku Sáru, které je sedm měsíců a často si ji půjčujeme. Takže si to hrozně užíváme, a proto adopce by mohla být pro mě a Kubu jedno z řešení,“ míní Musil, který se lidem do paměti zapsal uváděním někdejších talk show Áčko či Sauna.

I když adopce není na pořadu dne, v budoucnu by ji oba hoši chtěli uskutečnit. „Skvělé je, že u chlapů není na dítě nikdy pozdě,“ dodal Honza.

Související články

Další články