Na první pohled by se mohlo zdát, že největší událostí na křtu kalendáře Bali 2014 známého fotografa štíhlých, hezkých a známých dívek – Járy Urbana bylo znovuobnovení vztahu mezi moderátorem Leošem Marešem (37) a modelkou Petrou Faltýnovou (35) či podnapilost, ale nebylo tomu tak. Alespoň ne pro naši vyslanou redakční jednotku.

Bedlivý objektiv eXtra.cz totiž zachytil nečekanou návštěvu honosného večera, a to režisérku Mirjam Landa (44), která samozřejmě přišla bez svého manžela, ikony všech národních buditelů Daniela Landy (45), se nímž už to na žhavé trvání posvátného svazku až na věky věků opravdu nevypadá. Paní Mirjam dorazila ve společnosti nekompromisně se tvářícího mladíka s vyholenou hlavou a na žluto obarveným trsem vlasů, který jí celý večer přinášel bílé víno a vůbec se o svou dámu příkladně staral.

Oba dva pak měli nepřehlédnutelné outfity, což u někoho s příjmením „Landa“ není vůbec nic neobvyklého. Neznámý mladík si ve standardně zatepleném prostřední pražského Buddha Baru téměř po celou dobu nesundal svou tlustou zimní bundu a paní Mirjam navzdory své pověsti tvrdé a nesmlouvavé germánské ranařky přišla oděna do sladce růžového kabátku, pod nímž se skrývala vyzývavá košile barvy fuchsiové. Vše pak doplnila fialovými nehty a roztomilou stříbrnou kabelkou.

„Důležité je na fotce nešilhat. Pak už můžete mít na sobě cokoliv,“ prozradila paní Landa svůj recept na dokonalou vizáž a odebrala se přihlížet okamžiku, kdy celebrity v čele s božským Kájou (74) kropily nové trhací potěšení pro oči pánů.