Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Tak tohle nikdo nečekal: Charlotte Štiková přijde o své gigantické poklady!

Tady vidíte, jak sociální sítě klamou.
Zdroj: archiv
+ Dalších 95 fotografií
I když její proporce jsou tím, co se mnoha mužům líbí, brzy se její postava změní. Alespoň to slibuje Charlotte Štiková (22), která už brzy nastoupí dietní plán a shodí přebytečné špíčky. Jenže s tím se postará i o to, aby se z jejího hrudníku stal už jen hrudníček...

Jak se redakci eXtra.cz podařilo před pár dny od zdroje z rodiny zjistit, Charlottka má při svých 160 centimetrech okolo 94 kilogramů. Váha, při které se útlejším lidem tají dech… Jenže Charlotte nechce nic nechat, jak je. A svěřila eXtra.cz, že už brzy zhubne a bude z ní pořádná kočka.

Její hubnutí nebude rozhodně plánem na týden či měsíc, ale aby se dostala do pořádné formy, minimálně půl roku si bude muset odříkat sladké a tučné. A s hubnoucí procedurou logicky zmizí i její obří poklady, které u ní někteří fanjšmekři obdivují.

I na to Charlotte ale určitě už myslí. Pokud se jí skutečně podaří zhubnout, existuje pro ni řešení, že by si poté nechala svá ňadra vyplnit silikonem. Nebyla by první ani poslední. A hubenou Charlottu s pořádnými, pevnými ňadry – to by rozhodně chtěl mít každý chlap.

Související články

Další články