Symbol ženskosti a sex-appealu, symbol amerického popu a žena, která je tak dokonalá, až člověka jímá podezření, jestli ji nevyrobili v Japonsku, hodila na svůj Instagram fotografie nového účesu. Ano, Beyoncé (31) si nechala zkrátit vlasy a teď má sestřih na kluka.

Amerika vyhlásila den státního smutku a celonárodní tragédie snížila tržbu ve fast foodech. Burza je nestálá, lidé vyvěsili černé vlajky a prezident Obama stahuje vojáky z Blízkého východu, protože ví, že když Beyoncé nemá dlouhé vlasy, není proč válčit a ropa už teď stejně nikoho nezajímá. Charlie Sheen (47) přestal brát drogy a Miley Cyrus (20) si zrušila účet na Twitteru. Justin Bieber (19) si cestou z baráku poprvé v životě oblékl tričko a normální tenisky a Megan Fox (27) exkluzivně pro eXtra.cz vzkázala, že se právě chystala podstoupit sedmnáctý letošní facelifting a konečně mít bradu vedle nosu, ale když se Beyoncé ostříhala, její život ztratil skutečný smysl, načež si zakoupila jednosměrnou letenku do Tibetu.

Po zveřejnění nového sestřihu Beyoncé se doprava mezi americkými městy zastavila, lidé vyděšeně vystupovali z aut, padali k zemi a křičeli směrem k nebi: Bože, proč?! Ministr obrany uvažuje o vyhlášení stavu ohrožení, lidé rabují v obchodech a dělají si zásoby v bunkrech. Tom Cruise (51), významný představitel scientologické církve, se domnívá, že ztráta vlasů Beyoncé je pro Ameriku větší tragédií než to, že on věří na mimozemšťany.

Kdo od teď nebude mít sestřih na Beyoncé, tomu bude úřady oficiálně odebrán swag.

Celou situaci v USA nadále monitorujeme. Zůstaňte s námi. [Dramatická hudba]