Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Tak tohle je velká šílenost! Langoš, Vítek a Kolář ve zvonáčích? Umíráme smíchy!

Mamma Mia stojí určitě i za to jen kvůli kostýmům!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
To, co musí každé představení zažívat herci ve velmi úspěšném muzikálu Mamma Mia, bychom tedy nevydrželi. Takhle strašně kýčovité kostýmy si musí oblékat Jiří Langmajer, Petr Kolář nebo Pavel Vítek!

V kostýmech z Mamma Mia všichni představitelé vypadají směšně, ale my víme, že to je samozřejmě záměr, protože taková tehdy byla i ABBA móda a i v podobném duchu se nese i závěrečná scéna ze stejnojmenného fil­mu.

Ale lesklý obepínající materiál připomínající latex nelichotí ani hubené Daniele Šinkorové, natož Jitce Asterové, která má v kostýmu stehna dvojnásobná!

Pánům se zas zpod kalhot rýsuje obrys jejich výbavičky, takže každý divák tak může odhadnout, čím je obdařený Jiří Langmajer, Petr Kolář nebo Pavel Vítek. Což znamená, že se tedy nebudete soustřeďovat na text a ani na hudbu, ale hlavně na to, jestli byste si s nimi užili.

Jsme rádi, že doba, kdy byla skupina ABBA na svém vrcholu v popularitě, je už dávno za námi, tím myslíme ne hudbou, ta je nesmrtelná, ale jejich kostýmy. A to jsme ještě neslyšeli, jak herci Langmajer, Šinkorová a Asterová zpívají. Podle nás to taky žádná pecka nebude, ale muzikál Mamma Mia už údajně prodal sto tisíc vstupenek, takže úspěch mají zaručený.

Ostatně ani v tom přeslavném filmu to se zpěvem nebyl taky žádný zázrak.

Související články

Další články