Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Tak tohle je už moc: Instagram ovládla nová výzva!

Nejsem moc tlustá?
Zdroj: instagram
Světe, div se, ale Instagram zaplavila nová výzva. Je vidět, že ideál krásy je stále velmi krutý k ženským tvarům a zatím to vypadá tak, že hubeňouři vládnou světu. O tom, jestli je to v pořádku, se vedou ostré debaty, ale zatím se žádné změny v proporcích ženského těla nechystají.

V posledních dnech zaplavily Instagram stovky fotek mladých dívek, které testují svůj štíhlý pas. S podivnou výzvou přišly mladé Číňanky, ovšem odezva od Evropanek na sebe nenechala dlouho čekat. Dívky se jak šílené fotí za papírem formátu A4, který je na výšku. Pokud se slečně schová pás za papír, může si oddychnout! Ano, je štíhlá a naprosto dokonalá. V opačném případě se může jít rovnou zabít.

Všichni asi cítíme, že jde o naprosto šílenou výzvu a společnosti by mnohem víc prospělo propagování skutečné krásy a ženských tvarů. Je vidět, že časopisy a ostatní média plní svou funkci skvěle, a tak se stává z mladých dívek produkt dnešní doby. Vyzáblé a naprosto nemocně vypadající mladé holky.

Jestli se vám smysl výzvy líbí, necháme na vás. Budeme moc rádi, když se s námi v komentářích podělíte o své názory.

Související články

Další články