Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tak tohle je SÍLA! Podívejte se na nejděsivější a nejbizarnější lidi na světě

Zdroj: instagram
+ Dalších 18 fotografií
Tohle jsou lidé, kteří se dobrovolně znetvořili a udělali ze sebe zrůdy. Lidské modifikace se v poslední době dostávají čím dál tím více do povědomí a tomuto trendu podléhá stále více lidí.

Piercingy, tetování, implantáty a různé jiné a mnohem děsivější modifikace jsou trendy po celém světě. My vám přinášíme ty nejděsivější lidi, kteří svá těla znetvořili k nepoznání. Pokud si myslíte, že jde o nevzdělané lidi s otřesnou minulostí, jste na omylu.

1. María José Cristerna alias Upíří žena María José Cristerna (41) je právničkou, podnikatelkou a aktivistkou. Je známá pro výrazné modifikace těla a také proto, že je nejvíce potetovanou ženou na světě. Podle Guinnessovy knihy rekordů má 96 % těla pokryto tetováním. Cristerna byla obětí domácího násilí a potvrzuje, že její modifikace jsou znakem síly, odvahy a osvobození.

2. Emilio Gonzalez Tatér Emilio Gonzales (39) je původem z Venezuely a momentálně žije se svojí přítelkyní na Kypru. Už několik let se věnuje tetování a modifikacím těla, jako jsou implantáty v čele a v rukou. V neposlední řadě se zabývá stříháním jazyka, které je v posledních dnech hodně populární. Vlastní tři studia, ve kterých se provádějí jak modifikace, tak i klasické tetování a piercingy. Také organizuje veletrhy pro lidi, kteří mají nebo uvažují o modifikaci a jiných bizarních zákrocích. Věšení za kůži na háky a jiné bizarnosti jsou samozřejmě součástí.

3. Rolf Buchholz Němec Rolf Buchholz (58) je zapsán Guinnessově knize rekordů. Je to muž s největším počtem piercingů na světě, na svém penisu jich má přesně 278. Celkově má na svém těle 453 piercingů a rád se účastní různých veletrhů a festivalů, kde se předvádějí modifikace, piercingy, věšení na háky a další aktivity. Piercingy nejsou to jediné, co zdobí jeho tělo, také má potetované oční bělmo, implantáty, které mají připomínat rohy, a několik tetování.

4. Henry Damon Jeho idolem je Rudá Lebka, postava z komiksu Kapitán Amerika. Rozhodl se proto modifikovat do tohoto stvoření a vypadá to, že se nebojí podstoupit cokoliv. Má implantáty v obličeji, obličej komplet potetovaný rudou barvou a dobrovolně si nechal uříznout nos! Oční bulvy má černě potetované, aby podtrhl svůj děsivý vzhled. Co na něj říkáte?

Související články

Další články