Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

TAK TOHLE BUDE VÁŽNÉ: Rosol si udělal ze Znamenáčkové hlavní fanynku. Dokáže reinkarnovat jeho zesnulou kariéru?

Lukáš má novou fanynku.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
K tomuhle se ani Michaela Ochotská nedostala. Moc na zápasy nechodila, protože pak byl Lukáš nervní. Aneta je ale jiný případ. Ta ho dobíjí a Lukáš pak hraje lépe. Nejsou spolu dlouho, ale už si ji vzal na turnaj!

Jsou spolu na každém kroku. Rosol je v tom evidentně až po uši a jeho nová milenka jakbysmet. Už ji dokonce vzal i na tenis a měl ji jako podporu na tribuně. To už něco znamená. Čím dál méně se skrývají a naopak chtějí být vidět!

Vypadá to, že vztah Lukáše Rosola (31) a Anety Znamenčákové je opravdu vážný. Český tenista totiž místo kvalifikace na Australian Open zvolil raději halové mistrovství České republiky, kde je několikanásobně menší finanční dotace. Zůstal snad doma proto, aby byl Anetě nablízku?

Už to tak vypadá. Znamenčáková je na turnaji pečená vařená. Během Lukášova úvodního souboje nechyběla v hale a s úsměvem na tváři svému miláčkovi fandila. Co by na to asi řekla Michaela Ochotská (32)?

Jsou jak dvě hrdličky. Vodí se za ručičku, samá pusinka. Uvidíme, jak dlouho jim to vydrží. Každopádně být s Rosolem není zrovna med. Hodně se mluví o tom, že je na své partnerky často agresivní a má hodně výbušnou povahu. No, zrovna rodinný typ to jednoduše není…

Související články

Další články