Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Tak to všechno začalo? Prachař se vášnivě líbal s Mórovou, Agáta nemohla říct půl slova

Tak to všechno začalo? Prachař se vášnivě líbal s Mórovou, Agáta nemohla říct půl slova
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 40 fotografií
nevěra
Celé Česko nabylo dojmu, že manželství Agáty Prachařové (33) a Jakuba Prachaře (35) se rozpadá. Jak se říká, na každém šprochu je pravdy trochu a Jakub měl Agátu podvádět s Dianou Mórovou (49) v době, kdy vedle sebe seděli jako porotci v soutěži Česko Slovensko má talent. Líbali se dokonce i před kamerou.

Agáta Prachařová se díky SMS od neznámého muže dozvěděla o údajné nevěře Jakuba Prachaře, který měl strávit noc v hotelovém apartmánu s Dianou Mórovou Jejich románek se měl odehrát v době, kdy spolupracovali jako porotci v soutěži Česko Slovensko má talent. Pokud mezi nimi skutečně k něčemu došlo, nebylo to poprvé. Dokázali se totiž odvázat i před kamerou.

Jakub a Diana si spolu zahráli ve slovenském seriálu Panelák, kde byla herečka jeho platonickou láskou. Podle serveru pluska.sk se dvojice nikdy netajila vzájemnou náklonností a mimo kameru Diana chytala manžela Agáty Prachařové a otce její dcery Mii za zadek. Důvěryhodný zdroj, který chtěl zůstat v anonymitě, portálu vypověděl, že se Prachař v přítomnosti Diany neuměl krotit, stále se na ni usmíval, flirtoval a letmo ji osahával.

Románek měl začít už během natáčení upoutávek na talentovou soutěž. „Viděl jsem je, jak se k sobě měli během pauzy mezi natáčením nových upoutávek. Když si mysleli, že je nikdo nevidí a že jsou v zákulisí sami, tak se líbali,“ řekl zdroj z natáčení Plusce. Ačkoliv herci mají líbání s ostatními kolegy v popisu práce, Dianě a Jakubovi se zřejmě jejich pracovní povinnosti líbily.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy