Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Tak to už je vrchol! Mladík zastřelil svého kamaráda a pak si s jeho mrtvolou udělal selfie!

Nebojte, je to jen ilustrační foto!
Amerika, země zaslíbená, plná desetiletých dětí, které u sebe nosí bouchačku, a když jim neprodáte krabičku cigaret, zastřelí vás nebo vystřílejí místní školu, kino či kostel.

Jeannette je malé americké město, kde zkraje února našli mrtvolu středoškolského mladíka Ryana Mangana, ale pachatel takového činu byl prozatím neznámý. Ale naštěstí pro pozůstalé a policii trvalo jen dva dny, než se jim přihlásil jistý mladík, že mu vrah poslal selfie se svou mrtvou obětí!

Stejně starý Maxwell Marion Morton bůhví proč Ryana zastřelil a pak si s jeho tělem udělal fotku a poslal ji svému kamarádovi přes SnapChat, který umožňuje, že fotka za pár chvil zmizí. Mladík ale nebyl trouba a udělal si printscreen svého telefonu a samozřejmě to ohlásil.

Pro policisty to pak byla už jen otázka chvíle najít Mortona, udělat u něj domovní prohlídku, kde našli zbraně, zatknout ho a pod tíhou důkazů ho donutit přiznat. Proč to Morton udělal, to se zatím neví, ale u americké mládeže s bouchačkami v pokojíčku to může být cokoliv, mamka mu dala zaracha a jeho spolužák ne, či dostal lepší domácí úkol.

Policisté jsou prý z jednání Mortona, který si pak dělal selfie s mrtvolou, v šoku. My ani tak nějak ne, jestli se prostředním jménem vrah jmenoval Marion, je jasné všechno.

Mohlo by vás zajímat

Další články