Jeannette je malé americké město, kde zkraje února našli mrtvolu středoškolského mladíka Ryana Mangana, ale pachatel takového činu byl prozatím neznámý. Ale naštěstí pro pozůstalé a policii trvalo jen dva dny, než se jim přihlásil jistý mladík, že mu vrah poslal selfie se svou mrtvou obětí!

Stejně starý Maxwell Marion Morton bůhví proč Ryana zastřelil a pak si s jeho tělem udělal fotku a poslal ji svému kamarádovi přes SnapChat, který umožňuje, že fotka za pár chvil zmizí. Mladík ale nebyl trouba a udělal si printscreen svého telefonu a samozřejmě to ohlásil.

Pro policisty to pak byla už jen otázka chvíle najít Mortona, udělat u něj domovní prohlídku, kde našli zbraně, zatknout ho a pod tíhou důkazů ho donutit přiznat. Proč to Morton udělal, to se zatím neví, ale u americké mládeže s bouchačkami v pokojíčku to může být cokoliv, mamka mu dala zaracha a jeho spolužák ne, či dostal lepší domácí úkol.

Policisté jsou prý z jednání Mortona, který si pak dělal selfie s mrtvolou, v šoku. My ani tak nějak ne, jestli se prostředním jménem vrah jmenoval Marion, je jasné všechno.