Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

TAK TO SE POVEDLO: Dara změnila nepatrnou maličkost a omládla o 20 let!

+ Dalších 16 fotografií
FOTO UVNITŘ
Dara Rolins (45) se rozhodla na chvíli odjet mimo republiku a užila si v kruhu přátel nádherný předvánoční Londýn. Bystrému oku ale neunikl detail, který jí ubral minimálně 20 let a vypadá skvěle. Všimli jste si toho také?

O tom, že je zpěvačka Dara Rolins (45) jednou z nejkrásnějších žen českého a slovenského šoubyznysu, je snad zbytečné diskutovat. Pečuje léta o svůj vzhled a kondici, aby mohla na pódiu podat ten nejlepší výkon.

Není divu, že jí lidé tipují mnohem méně, než jí ve skutečnosti je. Teď ale Dara udělala na svém vzhledu po dlouhé době menší změnu, která jí ubrala minimálně 20 let. Všímavým fanouškům to neuniklo a podle jejich slov vypadá maximálně na 25 let.

Dara se totiž ostříhala a na jedné fotografii z Londýna vypadá jako mladá studentka! Náramně jí to sluší a je vidět, že veškerá trápení dávno hodila za hlavu. I když jí to fanoušci a lidé v diskuzích pořád předhazují, půvabná blondýnka si z toho nedělá těžkou hlavu a život jde pro ni dál.

Mohlo by vás zajímat

Další články