Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tak to prasklo: Hříšnice Jirešová a potetovaný exmilenec Bartošové Zdeněk Podhůrský spolu nazí na usvědčujících fotkách!

Podhůrský označen čárovým kódem se pomalu vrací do časů svého
mládí, i když už je v realitě dědečkem. Sekunduje mu nahotinka
Jirešová.
Zdroj: Petr Weigl
+ Další fotografie

Všeuměl Zdeněk Podhůrský to konečně dokázal: Poprvé se o něm nebude snad psát jen jako o bývalém milenci Ivety Bartošové, případně jako o dravci, který střemhlav útočí na každý večírek pozvánka nepozvánka! Zdeněk se totiž nechal dráždivě nafotit s herečkou ze známého „seroše“ Ordinace v růžové zahradě Ivanou Jirešovou. A zatímco je Ivana nahoře bez s ňadry cudně přikrytými nastřelenými vlasy, Zdeněk naplno ukazuje svou neodolatelnou hruď v celé kráse.

V nové divadelní hře Hledání ztraceného ráje si totiž tihle dva střihnou zaláskovaný pár, se kterým čas pluje opačným směrem – tedy od stáří až po období bezstarostného pubertálního nadšení jednoho ze druhého. Jirešová, která se nechala se Zdeňkem zvěčnit nahá, svůj čin obhajuje slovy: „Za ty fotky se nestydím, i když se přiznám, že jsem je všechny neviděla. Každopádně doufám, že je zatím nikdo nebude šířit!“ předstírá herečka nezájem o mediální zájem.

Copak Ivana, ta bude šťabajznou ještě dlouho, ale co se stane, až dědeček Zdeněk svým divadelním „postupným mládnutím“ dospěje do věku své mladičké přítelkyně Ilonky (26)? A co když pak konečně pochopí, co po něm jeho mladičká přítelkyně vlastně doopravdy chce? Tohle ještě bude hodně veselé!

Související články

Další články