Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Tak to nikdo nečekal: Šárka Vaňková opustila starého boháče a našla si mladšího boháče

Šárka Vaňková (25) je zpěvačka, jejíž kariéra skončila zhruba týden po výhře v SuperStar. Navíc to bylo před tolika lety, že snad ještě ani neexistovaly peníze a vlastně je div, že si její jméno ještě vůbec někdo pamatuje.

V bulváru udělala ale kariéru slušnou, chvíli se nechávala zalehnout Danielem Hůlkou (45), pak prožila hysterický románek včetně zásnub s Filipem Renčem (48) a potom si obarvila vlasy, začala se tvářit dospěle a nabrnkla si bývalého veksláka, nynějšího pana podnikatele Petra Jelínka. Ten by jí mohl dělat otce a to Šárku (navzdory dalším zásnubám) přestalo po třech letech bavit.

S Jelínkem už není půl roku, našla si údajně jiného zámožného podnikatele, tentokrát ze Slovenska a o dekádu mladšího. Jelínek se jako pes vrátil ke své expřítelkyni, jednooké Coletě, o které konkurenční bulvární média píší, že měla něco s Koktou (56), ale my to psát nebudeme, protože s Koktou v Praze neměli nic akorát náš šéfredaktor Pavel Novotný (32) a Monika Štiková (40).

Šárce každopádně držíme palečky, aby podnikatele klofla tentokrát i papírově, a do roka kudrnáče!

Mohlo by vás zajímat

Další články