Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tak to mě POS*R! Simona Krainová drsně utřela Kopřivovou a její šaty

Simona má z Jágrovy striptérky legraci.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
Jágrova holka Veronika Kopřivová (24) odjela z festivalu v Karlových Varech s velkým úsměvem na rtech, jak vše zvládla na jedničku. Jenže trochu přestřelila. Stala se terčem posměchu a jedna z našich nejuznávanějších topmodelek Simona Krainová (43) si ji vzala na paškál. Čím striptérka hvězdu modelingu tolik vytočila?

Simona rozhodně nebyla sama, komu kadeřnice z Teplic leží v žaludku. Ona si tam hrála na hvězdu, jako by jí patřil celý červený koberec, přitom se vlastně neměla ani čím chlubit. A teď nenarážíme na její pofidérní minulost ve strip klubu v Německu. Přední stylista Filip Vaněk, který Simonu či Leoše Mareše obléká, už nemohl dál mlčet a dost nelichotivě se vyjádřil o Veroničiných šatech a o návrhářích, se kterými spolupracuje.

„Šaty Poner za 130 tisíc? Proboha, lidi, nebuďte hloupí a za 130 tisíc si kupte róby Dior, Gucci, Fendi, Oscar De La Renta, Elie Saab, Gabbana. Skutečná jména skutečné značky, skutečné tkaniny a zpracování a prestiž,“ napsal rozzlobeně na svůj Facebook Vaněk, který nemohl rozdýchat, kolik lidí obdivovalo „světový“ nádech šatů Kopřivové, přitom je to jen navoněná bída.

A Krainová nemohla zůstal pozadu: „A není to Poser???“ napsala pod Filipův statut módní ikona, která kamkoliv přijde, tak vypadá jako princezna a za značku svých šatů se rozhodně nemusí stydět. Proto také nemohla mlčet, jak všichni opěvují tu blonďatou striptérku, která po příletu z Floridy začala spolupracovat se salonem Poner, který dokonce šil i oblečení pro holky z hampejzu. Vlastně vrána k vráně sedá.

Takže Verunka to s takovou grácií ve Varech vážně nevychytala, protože za tu největší hvězdu už kvůli své minulosti i kvalitě šatů prostě být nemůže, i kdyby se na hlavu stavěla. Filip Vaněk nám tu svou rozčilenost ještě více vysvětlil.

„Čtenáři by se neměli obelhávat. Šaty Poner prostě nemohou stát tolik a objektivně se jedná o brak, nikoliv módu,“ napsal hvězdný stylista, který se Verče může jen smát. Podle něj mezi smetánku nezapadla a její marná snaha zaujmout jako nevinná dívenka, která u tyče nikdy netančila, nakonec skončila fiaskem. Simona Krainová Vaňkovi pak mocně přitakává.

Veronika by se místo chrlení nenávisti kolem sebe a namyšlených videí měla zamyslet sama nad sebou a nad výběrem módních návrhářů. Jinak to stále bude ta holka od tyče, která nemá vkus.

Související články

Další články