Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Tak to je šok: Vladimír Železný odhalen v roli mladého šviháka v seriálu Případy Majora Zemana! Máme VIDEO!

Vladimír Železný, v televizní branži tak řečený „Vovka“, si v sedmdesátých letech vyzkoušel, jaké je být kumštýřem. Nynější ředitel TV Barrandov, současný milovník kvalitního vína a bývalý politik vystupuje v úvodu dílu seriálu 30 případů Majora Zemana nazvaného „Prokleté dědictví“.

Tam se pan Železný ukazuje jako mladý švihák v kapuci, který si odvádí svou hereckou kolegyni Janu Paulovou někam pryč a tropí si přitom žerty ze své spolužačky Juliány. Tu hraje Dagmar Havlová, v té době ještě Veškrnová, která prý bude s mužem po svém boku absolvovat „individuální konzultaci“, k čemuž jí pan Železný přeje „šťastné pořízení“.

Ač je seriál o Majoru Zemanovi nyní jedním z nejsledovanějších pořadů TV Barrandov, sám pan ředitel k němu zřejmě zaujímá poměrně odmítavý postoj. Seriál, který nechala natočit Ústřední redakce armády, bezpečnosti a brannosti Československé televize, zřejmě nepatří k jeho oblíbeným uměleckým dílům, ale mládí dychtí po zkušenostech, a tak se právě do této zkušenosti kdysi mladý Vladimír vrhnul tak říkajíc „po hlavě“. Jak to dopadlo? Koukněte se v našem videu!!

Související články

Další články