Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

TAK TO JE ŠOK! Rodině Schumachera docházejí peníze. Co to pro legendu znamená?

Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Zdravotní stav německé jezdecké legendy je velmi vážný a léčba stojí obrovské peníze. Jmění Schumachera je sice stále velké, ale nejspíše se z něj bude muset začít opět ukrajovat. Michael totiž ztrácí sponzory!

Michael Schumacher (48) je po dvou operacích mozku a stále se snaží dostat zpět do normálního života. Jeho léčba probíhá v domě u Ženevského jezera a stojí obrovské množství finančních prostředků.

Ač si během kariéry Němec vydělal hodně, tak léčba už jeho zisky a veškeré jmění dosti zkrouhla. K platbám za lékařské služby navíc dlouhodobě sloužily i dary od sponzorů. Těm ale začíná pomalu být konec, jelikož od Schumachera postupně odcházejí.

Konkrétně jde o spolupráci s Jordanem, Benettonem, Ferrari nebo Mercedesem. Ti všichni už nefigurují jako sponzoři. Podle zahraničních zdrojů vyjde léčba sportovce na nějakých 3,5 milionu korun.

Otázkou tedy je, co se stane, až veškeré finanční prostředky, které aktuálně má rodina Schumachera k dispozici, dojdou a zda do té doby přijdou alespoň nějaké pozitivní výsledky. Zatím totiž k většímu posunu nedošlo…

Související články

Další články