Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Tak to je šok! Monika Marešová shodila dlouhé vlasy, jak se vám líbí?

Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
změna
Manželka Leoše Mareše Monika (38) vyrazila všem dech poté, co si po návštěvě u kadeřníka umístila na svůj Instagram fotku s krátkou kšticí. Galavečera Kadeřník roku, kde byl nominován i Marešův dvorní kadeřník Martin Tyl, se zúčastnil Leoš i Monika. To, že se na takový večer vyparádí, bylo celkem jasné, ale že přijde s vlasy nakrátko, to nečekal nikdo.

Opravdu se Monika Marešová (44) nechala ostříhat na Lady Dianu nebo si ze všech jen vystřelila? To vrtalo hlavou spoustě fanoušků, kteří její instastory zaznamenali. Před fotografií s novým účesem totiž sdílela fotku válejících se kadeří na zemi, ke které v angličtině napsala „Hotovo“.

Na první pohled se zdálo, že vlasy na zemi opravdu patří manželce slavného moderátora, po bližším zkoumání je ale vidět, že světle hnědé vlasy na podlaze jsou nejspíše také paruka. Monika se vlasovým kreacím na různé akce nikdy nebránila. Několikrát si dala kvůli nějaké události vlasy prodloužit až na zadek, napletenou deku však po skončení vždy sundala a v soukromém životě se drží klasiky.

Dá se tedy předpokládat, že po skončení show Kadeřník roku se z Moniky stala opět dlouhovláska. A je to dobře. Reakce lidí na její nový paruko-účes moc kladné nebyly. „Tohle je strašný,“ napsal jeden z uživatelů. „Dlouhý vlasy jsou lepší,“ napsala další. Je pravda, že Monika se v krátkých vlasech extrémně podobá své mamince, ta nosí podobný účes, jenom v blond barvě.

Mohlo by vás zajímat

Další články