Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tak to je smutný příběh: Tomáš Klus je bez peněz, poníženě škemrá o sponzora a Krajča prosí o odpuštění

Tomáš Klus se po roční pauze vrací na scénu. Nejprve ale musí najít
sponzora! A také se Klus omlouvá Krajčovi.
Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
Když před rokem Tomáš Klus (30) oznámil, že si potřebuje dát hudební pauzu a najít smysl života, spoustu svých fanoušků zklamal. Mluvil o změnách ve svém životě, že se musí najít, razantně odmítal hrát své staré kultovní hity. Po roce je Tomáš zpět a sype si popel na hlavu. Protože potřebuje peníze.

V rozhovoru pro týdeník Téma Tomáš Klus (30) přiznal, že některé jeho činy a názory nebyly správné. Prý byl moc velkým pozérem.

„Teď mi došlo, že jsou to vlastně jenom nějaký zvláštní pózy, který je potřeba odhodit, protože člověka jenom brzdí v jeho vlastním vývoji,“ vypráví najednou Klus. A rychle dodává, že žádná vnitřní změna se stejně nakonec vlastně nekonala.

„Pořád jsem to já, jenže jak mi furt byla předhazovaná nějaká moje změna, tak jsem měl potřebu se nějak vymezit a říct tak, já jsem teď takovej a všechno, co bylo, škrtám. Jenže tak to není. Člověk nemůže odškrtnout kus svého životního vývoje.“

Všichni si pamatujeme, jak se názorově rozešel s kamarádem Richardem Krajčem – ten vystupuje na akcích Agrofertu, fotí se s Andrejm Babišem a názory kolegů z branže mu jsou dost fuk.

Klus nyní v magazínu Téma vysvětluje, že to tak nemyslel, že Krajča má vlastně pořád rád. „Ale já jsem to nikdy nemyslel špatně. Já ho prostě jen varoval, že se za ty peníze asi bude očekávat nějaká ta protislužbička,“ tvrdí teď táta dvou dětí, který chystá podzimní turné a netají se tím, že sám sponzory hledá.

Klus poznává, že sponzoři jsou dobrá věc. Tak možná mu taky velký Babiš nabídne pár drobečků ze stolu. Uvidíme.

Související články

Další články