Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tak to je síla! Ukrajinská ministryně řeší nechutný skandál s nahými fotkami

Tak to je síla!
Zdroj: Twitter
+ Další fotografie
Ukrajinská náměstkyně ministra vnitra pro začlenění do EU se toho rozhodně nebojí. Tyto hanbaté fotky jsou volně ke zhlédnutí na jejích sociálních sítích. 24letá Anastasia Deeva se již v minulosti stala terčem kritiky kvůli svému věku. Teď tomu ale nasadila korunu!

Anastasia Deeva je na svou pozici náměstkyně velmi mladá. Stala se kvůli svému věku terčem kritiky. Ta se ale přiostřila, když svět obletěly tyto fotografie z jejího Instagramu, na kterých si neváhá odložit.

Samotný ministr vnitra Arsen Avakov se své náměstkyně zastal s tím, že kritiku její nahoty považuje za bigotní a sexistickou. Deeva prý fotografie pořídila během studijních let a nevypovídají nic o jejích politických schopnostech. Pracovně je prý osobou na svém místě, vystudovala jazyk anglický a francouzský na anglické univerzitě a vyniká komunikačními schopnostmi. Ty jsou v její pozici pro integraci s EU klíčové.

Komunikace zřejmě nebude to jediné, v čem Deeva vyniká. Po vyjádření ministra se objevily spekulace, že má s Deevou milostný poměr. Ty však vdaná Deeva urputně vyvrací. O jejích pracovních schopnostech možná nevíme, víme ale, že polonahá žena na ukrajinské politické scéně je pro tento poměrně konzervativní stát asi pěkný bizár. Výborně, Ukrajino, už jsi jednou nohou v Evropě!

Související články

Další články