Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Tak to je síla! Režiséři kultovního hitu Matrix oznámili, že se mění v ženy!

Zdroj: profimedia
Bratři a zároveň režiséři oblíbeného Matrixu Larry Wachowski (50) a Andy Wachowski (48) jsou transsexuálové. Nyní jsou z bratrů Wachowských sestry, které se jmenují Lilly a Lana. Nyní, jak sami říkají, jsou konečně ve správném těle.

Letošní Mezinárodní den žen přinesl jedno velké překvapení, režisér Matrixu Andy přiznal, že je transsexuál, stejně jako jeho bratr Larry. Larry podstoupil změnu pohlaví již před devíti lety a teď ho následoval i Andy. Z bratrů jsou tedy nakonec sestry, což musel být pro jejich rodiče jistě velký šok.

Dnes už režisérka Lilly řekla chicagskému Windy City Times: „Ano, jsem transsexuál a mám za sebou změnu pohlaví. O její proměně vědí přátelé, rodina i kolegové z branže a nikdo s tím nemá problém.“ Přestože byla Lilly novináři donucena jít s pravdou ven velmi brzo po zákroku, nyní je za to ráda a vše z ní spadlo.

Starší, dnes už sestra, prodělala operaci změny pohlaví v roce 2007 a stala se první významnou režisérkou, která se veřejně doznala k transsexualitě. V roce 2012 dokonce Lana Wachowski podpořila kampaň k filmu Atlas mraků a veřejně vystoupila pod ženským jménem.

Dnes jsou už obě sestry šťastné a žijí v tom správném těle. Utrpení a nejistota, kterou jako muži prožívaly, je pryč a teď je čeká jen to dobré. Občas se musí vyrovnat se zvědavými pohledy lidí, což je pro ně jako pro režisérky přirozené. Vypadá to tedy, že pohádka je u konce a vše dobře dopadlo.

Související články

Další články