Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Tak to je síla! Macura stále vláčí po Praze pomočené oblečení Bartošové. Proboha, proč?

Záběr na zbídačenou pěnici byl vskutku smutný.

Mysleli jste si, že už nemůže přijít v kauze Džambulka nic horšího, než se doposud stalo. eXtra.cz vás ale přesvědčí, že bohužel může.

V posledních rozhovorech se Iveta Bartošová (47) vyjádřila, že si přeje, aby jejího samozvaného zachránce Zdeňka Macuru (39) zavřeli do vězení. Mimo to prý zničená pěnice postrádá několik svých osobních věcí nebo klíče od domu. I když by se zdálo, že si Macura tyhle trofeje nechává jako záruku možného dalšího setkání s Ivetou, opak je pravdou. My jsme se totiž dozvěděli, že se věrozvěstovi z Líbeznic stále nepodařilo doručit některé věci do rukou Ivety. „Pořád mám u sebe triko a kalhoty Ivety, ve kterých se mnou odjížděla do Itálie. Už jsem jí to chtěl několikrát vrátit, ale zatím se mi to nepodařilo,“ řekl Macura.

Ano, je to tak, jedná se o pomočené oblečení, které viděl díky kamerám televize Prima celý národ. Bartošová momentálně leží po operaci prasklého vředu v Thomayerově nemocnici v Praze. Pokud se Zdeňku Macurovi podaří Ivetu navštívit, mohl by jí tak i předat oblečení, jen doufáme, že ho mezitím přepere.

Mohlo by vás zajímat

Další články