Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

TAK TO JE SÍLA! Kluk se rozhodl být skutečným elfem! Utratil už víc než milion korun za plastiky

Je tohle normální?
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Luis Padron (25), původem z Argentiny, byl od útlého věku šikanován. Milovník fantasy postaviček a filmů se v pubertě rozhodl stát elfem a postupně podstupoval plastické operace. Aby se udržel "ve formě", stojí ho to kolem 100 000 korun měsíčně.

Luis Padron je kluk z Argentiny, který se kvůli těžkému dětství, šikaně a problémům v dospívání rozhodl stát se někým jiným. Jako milovník fantasy postaviček, japonského anime, ale i fantasy filmů se rozhodl transformovat své tělo do reálné podoby elfa.

Jeho transformace začala bělením kůže a vlasů. Poté se rozhodl podstoupit plastiku nosu, liposukci, úpravu čelisti, odstranění ochlupení z celého těla a také si nechal operativně změnit barvu svých očí. V neposlední řadě si nechal operativně upravit uši. Celá tahle paráda ho stála více než jeden milion korun.

To ale není vše, mladík si chce nechat operativně natáhnout končetiny a také vytvarovat vlasovou linii. Tím to ale nekončí – aby své tělo udržel v elfí podobě, měsíčně utratí kolem 100 000 korun za speciální bělicí krémy, vlasy a speciální silné krémy s ochranným faktorem, aby se neopálil, pokud jde ven.

Luis říká, že mu je zcela jedno, co si lidé z jeho okolí myslí nebo co mu říkají. Nehodlá se zastavit do té doby, než se kompletně promění v elfa.

Související články

Další články