Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tak to je síla! Hvězda Ordinace v růžové zahradě ukázala první fotku po napadení. Ta holka přežila svou smrt!

Je dobře, že z nejhoršího je venku.
Zdroj: facebook.com, reprofoto TV Nova
+ Další fotografie
Herečka a zpěvačka Veronika Zelníčková (22) ukázala první snímek po napadení. Pokusil se ji umlátit člověk, kterého znala a věřila mu.

Veronika byla napadena třiadvacetiletým mladíkem, který pomáhal kapele Anacreon, se kterou často zpívá. Útok přišel nečekaně. Herečku agresor napadl zezadu a půllitrem jí rozbil hlavu. Poté ji surově mlátil lahvemi od piva. Nakonec ji okradl a utekl.

„Zachránila se jen proto, že ho silně kousla, vyrazila dveře a utekla k sousedům. Proč k incidentu došlo, nikdo nevíme. Na to, jaké má jizvy, pohmožděniny po celém těle a vyražené zuby, má jen otřes mozku,“ uvedl pro Blesk její kamarád Tomáš Krejza.

Dnes už je Veronika doma z nemocnice. Svým fanouškům děkuje za podporu.

„Strašně moc Vám všem děkuji za podporu a za energii, kterou mi posíláte. Dodáváte mi všichni obrovskou sílu. A já vám za to strašně děkuji! Nestíhám ani odpovídat. Co se týká mého stavu, po fyzické stránce je mi lépe a už jsem konečně v domácí péči pod dozorem své rodiny. Jsem šťastná, že jsem mezi vámi, a těším se, až vás všechny uvidím, obejmu a až se budu moci vrátit ke své práci,“ napsala Verča na svůj Facebook.

Muž, který Veroniku napadl, byl zadržen. Zřejmě bude obviněn z pokusu o vraždu. Kolem kapely se pohyboval často. Je to bývalý kolega baskytaristy a pomáhal kapele od března. „Policie pachatele ve čtvrtek, tentýž den útoku, zadržela. Během včerejška probíhaly další procesní úkony spojené s případem. Podezřelý muž byl obviněn z pokusu vraždy s tím, že byl podán podnět státnímu zástupci ke vzetí do vazby. O tom by měl v nejbližších dnech rozhodovat soud,“ uvedl policejní mluvčí Jakub Vinčáček.

Související články

Další články