Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tak to je opravdu čisté šílenství: Podivná husovražedkyně Lída z Farmáře to dala dohromady se čtyřikrát rozvedeným „Indiánem“ Janem Pokorným!

Koláž, kterou zamilovaná Ludmila stvořila a Indián ji čile vystavil na
svém Facebooku. Lída bude mít celebritu a Indián bude mít novou
neobdělanou klisnu!
Zdroj: FTV Prima
+ Další fotografie

Takový zvrat u podivné Lídy a x-krát rozvedeného vymetače všech myslitelných seznamovacích reality show, „Indiána“ Jana Pokorného (50) nikdo nečekal. Pardubický statkář, který má moc rád alkohol, ženy a sex a o němž jeho zatím poslední exmanželka Renata Abtová (46) tvrdila, že je to neléčený psychopat, má zřejmě novou klisnu ve své stáji.

„Miluju blázny, děti a zvířata. Každý král má svého klauna – chci být ten klaun!“ předvedl na svém Facebooku namlouvací rituál vůči Lídě statný koňák. „Naučil jsem se, že všichni potřebují držet v dlani něčí ruku a srdce, které jim rozumí…,“ dodal mnohonásobný recidivista v oboru manželství. Jeho současná vyvolená – podivná Ludmila – momentálně bojuje v další sérii Farmáře o srdce mimozemského Pavla, který se považuje za posledního žijícího romantika na světě, a tak nemá ve svém polorozbořeném stavení ani houbičku na nádobí.

Ezotericky založená vražedkyně hus, skutečným jménem Ludmila Chytilová (34), vyniká dovedností vykuchat zvíře a touhou najít toho správného dobrodruha na cestu životem. Nyní se zřejmě do svého prudce aktivního nápadníka „indiána“ zamilovala a jeho namlouvání mu čile oplácí.

Redakce eXtra.cz je moc ráda, že láska mezi psychopatickými odpadlíky z různých sérií reality show čile vzkvétá, a bude i nadále přát to nejlepší vztahu podivné Lídy a čtyřikrát rozvedeného slavomana Honzy!

Související články

Další články