Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tak to je ona! Včera Klaus junior fňukal nad rozvodem, dnes ukázal novou přítelkyni. Je to krásná žena!

Václav Klaus mladší má dobrý vkus.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
Mocný a úspěšný chlap nikdy není sám. Své o tom ví i Václav Klaus mladší. Osmačtyřicetiletý úspěšný politik ještě včera fňukal nad tím, že se rozvádí s manželkou Lucií (32). Dnes je vše jinak. Klaus představil veřejnosti novou partnerku.

Včera jsme psali o tom, jak je Klaus zdrcený z rozvodu. Přeci jen se zdálo, že paní Lucie je ženou jeho života. Dnes je ale všechno jinak. Politik, který je momentálně velkou hvězdou ODS, veřejnosti představil novou přítelkyni. Jmenuje se Simona Vandová a je to krásná žena.

Klaus si povídal s redaktory Blesku a vysvětlil jim, jak to s jeho ženami nyní vypadá. „Ve chvíli, kdy bylo jasné, že to manželství nevydrží, jsem musel začít nějak žít, a ne abych seděl na chalupě, pil hektolitry lihu a prohlížel si rodinné fotografie,“ uvedl Klaus. A má pravdu. Když jeden vztah končí, je ideální rychle začít nový. Aby člověk nebyl sám. Klaus také dodal, že nechtěl, aby to vypadalo, že je „za dobytka, co zničil rodinu“.

To se mu snad mediálně podařilo pokrýt a vysvětlit. Protože nejdříve se zdálo, že rodinu zničila paní Lucie, a až nyní víme, že Klaus mladší také někoho má.

Klausova nová holka se jmenuje Simona Vandová. Klause podporuje už dlouho. Znají se pracovně. Ale když byl Klaus smutný z rozvodu, tak mu poskytla radost a útěchu. Sblížili se a dnes tvoří krásný pár.

„Během léta nás sblížily společné vyjížďky na kole. Brala jsem ho jako kolegu, který má smysl pro humor. Myslím, že si prošel peklem, zejména s ohledem na dceru, kterou bezmezně miluje,“ uvedla Simona Vandová pro Blesk.

Související články

Další články