Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tak to je on! Tohle je ten uprchlík, co zavraždil mladou Švédku

To je tvář vraha, který ubodal krásnou Švédku Alexandru.
Zdroj: youtube.com / Facebook.com
Ve Švédsku se lidi bouří. Patnáctiletý uprchlík totiž zavraždil sociální pracovnici Alexandru Mezher (22) a policie konečně odhalila jméno a tvář bezcitného útočníka. V jeho pohledu uvidíte, že zrovna kvůli svému činu netrpí.

Somálský přistěhovalec Youssaf Khaliif Nuur (15) se dopustil opravdu brutálního činu. Kdybyste ale v jeho tváři hledali bolest, výčitky a smutek, tak by to bylo marné. V jeho očích je vidět spíš nenávist a zloba než výčitky svědomí.

Přitom Alexandra byla milá sociální pracovnice a svůj život zasvětila pomáhání potřebným. Pro ostatní by se rozkrájela a bohužel na to doplatila.

V azylovém centru pro nezletilé migranty byla pobodána patnáctiletým běžencem. Chtěla pouze udělat dobrý skutek. Ihned po incidentu byla převezena do nemocnice. Svým zraněním chvíli poté podlehla. Teď je mrtvá a rodiče se zhroutili.

Před samotnou vraždou údajně došlo v ubytovnách pro nezletilé přistěhovalce k potyčce mezi uprchlíky a zaměstnanci. Naneštěstí to nejvíc odnesla právě nevinná slečna. Její sestřenice se nechala slyšet, že za její smrt můžou švédští politici.

Související články

Další články