Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

TAK TO JE NECHUTNÉ: Dara svému Rytmusovi okusovala nehty. Že by přírodní pedikúra?

Z tohohle je člověku mdlo.
+ Dalších 27 fotografií
Rytmus je jako takový slovenský Trautenberg. Co si poručí, to má. Dara je z něho tak na větvi, že mu pedikúru udělala na veřejnosti vlastními ústy. Ač by se normálnímu smrtelníkovi z podobné aktivity zvedal žaludek, Dara si to viditelně užívala!

Dara Rolins (44) je do svého současného partnera Rytmuse opravdu blázen. Jinak si nedokážeme vysvětlit její chování během společné dovolené na Bali. Cukrování ve velkém by se pochopit dalo, ale nechutné praktiky, které oba předváděli před zraky ostatních lidí, už moc ne.

Slovenská zpěvačka se evidentně nebojí ničeho. Dokonce ani pedikúry vlastního partnera, a to rovnou svými ústy! Ano, čtete správně. Vzala jeho prsty u nohou a začala je okusovat. Jak nechutné!

Evidentně Dara není taková frajerka, na kterou si hraje, ale spíše dívka, která by pro Rytmuse udělala první poslední. No doufejme, že se jí do úst po tomto nedostala nějaká infekce. Při procházkách po pláži se totiž za nehty dostane spousta nečistot…

Mohlo by vás zajímat

Další články