Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

TAK TO JE MOKRÁ SODA! Dívku zabil orgasmus!

Dívka bolestí křičela.
Zdroj: reprofoto Beautiful Agony
Bylo jí jen dvacet jedna let, celý život měla před sebou a měla si užívat život o sto šest. Hlavně těch sexuálních hrátek a rozkoše. Jenže ta nejúžasnější věc, co nám poskytuje lidské tělo, se vysokoškolské studentce stala osudnou. Zabil ji orgasmus!

To je snad snem každého, aby zemřel při rozkoši. Jenže ve finále byste asi nechtěli zažít taková muka, která podstoupila Bianca Borges Bezerra z brazilského města Belém. Až příliš vášně s její spolužačkou mladou dívku stálo život.

Její orgasmus totiž trval neuvěřitelných dvanáct minut, což nevydrželo tělo a zkolabovalo. Když se vášnivě milovala s přítelkyní, tak jí milenka způsobila až takovou slast, že Bianca upadla do transu.

"Divoce zarývala nehty do matrace, koulela očima a rty tvarovala písmeno O,“ řekla její přítelkyně serveru strangeguys.com. Navíc začala ještě neuvěřitelně křičet, tak zavolala sanitku. Bohužel mohli záchranáři konstatovat jen smrt. Příčinou jejího skonu bylo, že její tělo neuneslo téměř čtvrt hodiny trvající orgasmus. Případ se stal v roce 2011, ale když je ten mezinárodní den ženského orgasmu, tak je třeba si podobné děsivé akce připomínat!

Související články

Další články