Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tak to je mazec! Nejhorší zpěvák Česka Leoš Mareš porazil Karla Gotta! To se tu ještě nestalo!

Leoš pořádá jediný koncert v životě a má ho vyprodaný dřív
než Gott.
Zdroj: extra
+ Dalších 22 fotografií
Leoš Mareš je takové dítě štěstěny, dá se říct. Sám o sobě říká, že i jeho samotného zaráží, jak mu ten život probíhá hladce a bez komplikací. A když už je to dítě štěstěny, tak vás a ani nás vlastně nepřekvapí, že tento mladík pokořil svůj další osobní rekord, co se týče rychlosti prodaných lístků!

Místo zpěvu recituje, místo tance se po pódiu potácí s mikrofonem v ruce, ale přesto všechno se mu podařilo vyprodat koncert rychleji než kdejakému zpěvákovi, včetně Karla Gotta (77)! A rozhodně se tady nebavíme o týdnech, nýbrž o pouhých čtyřech dnech! Řeč je tady o moderátorovi Leoši Marešovi (40), který na své narozeniny pořádá svůj první a zároveň také poslední recitační (jeho slovy rappový) koncert v životě.

„Přátelé, já a moje básně, teda já a moje písně… Zkrátka když někdo z vás na koncert přijde, budu moc rád. Bude to poprvé a zároveň naposledy… A kožich, jo, kožich, ten budu mít jako s sebou!“ zval ještě před pár hodinami Leoš své fandy do Karlína.

Základní lístek stál 990 Kč, VIP lístek, se kterým můžete i do zákulisí, stál 10 000 Kč a jeden lístek dokonce stál jeden milión korun! K lístku nejdražšímu dostane držitel od Leoše jeho bílý kožich z roku 2001. Jestli i ten se už prodal, pořadatelé bedlivě tají.

Mareš na koncertě uvede songy ze svých tří alb z let telecích. Ano, i my zpětně vlastně absolutně nechápeme, že natočil opravdu tři cédéčka! Vlastně je i moc dobře, že Leoš pouze recituje, ne zpívá, vzhledem k jeho mnoha pokusům o „skutečný“ zpěv.

„Jako pendlujícímu dýdžejovi po republice se mi hodilo mít svoje vlastní věci, proto jsem kdysi ty tři alba natočil. Napadlo mě, že bych mohl uspořádat svůj první a zároveň poslední koncert v životě. Hodně teď samozřejmě společně s organizátory řešíme charitativní podtext celé akce…“ vyjádřil se Leoš ke svému vystoupení.

Související články

Další články