Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tak to je maso: Jan Kraus pozval do své show falešného Jima Carreyho!

Jan Kraus se konečně dočká odpovídajícího hosta.
Zdroj: archiv, profimedia.cz,
Show Jana Krause zareagovala hbitě na kauzu týdne, do křesla hostů usedne podle našich informací příští týden sám Hari Zinhasovič alias falešný Jim Carrey.

Jan Kraus (61) dělá vše pro to, aby jeho skomírající show přežila i letní přestávku, a tak si pozval hvězdu nejhvězdnější.

Podle exkluzivních informací eXtra.cz (Kraus patří mezi skalní fans našeho webu a jeho šéfredaktora) byl Hari pozván na natáčení už příští týden, kdy v divadle Ponec pohovoří o tom, jak se v Rudolfinu vydával za hollywoodskou superstar.

Samotného dvojníka pozvání potěšilo: „Musím se ještě poradit s bratrem a vůbec doma, ale asi půjdu,“ řekl nám k věci s tím, že ho mediální ohlas celé věci dost zaskočil: „Takový fičák jsem fakt nečekal.“

Prima FTV zatím informaci oficiálně nepotvrzuje, jak nám sdělil Filip Budák, který má píárko Show Jana Krause na starosti, jediným potvrzeným hostem je zatím zmatená Lucie Výborná, která Jima Carreyho pozvala na jeviště. Vyděrač dětí a neplatič Kazma zatím pozván nebyl, Kraus ho údajně nemá rád, jiné zdroje hovoří o tom, že ho vůbec nezná.

Související články

Další články