Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Tak to je konec: Tomio Okamura se těsně spojil s eunuchem proti chuligánům! Video jen pro otrlé…

Tak to je konec: Tomio Okamura se těsně spojil s eunuchem proti chuligánům! Video jen pro otrlé…
Zdroj: youtube.com

"Pánové, co to tam děláte? Zavolám policii!" Tak tímto výkřikem začíná bývalý blízký přítel Ornelly Štikové (20), propagátor pozdravu "Dobrý den" a naděje České republiky na lepší budoucnost, poslanec Tomio Okamura svůj herecký debut ve videoklipu mladého rappera Thomase Seana Knebla.

Tomio debutuje v roli strážce veřejného pořádku, přičemž se v pečlivě uvázané kravatě a obleku prochází po drsném prostředí pražského sídliště a náhle spatří, jak mu nezvedená mládež vykrádá jeho luxusní auto, a vykřikne.

"Je to sice z mého pohledu trošku, kulantně řečeno, ztřeštěné video, ale proč nepodpořit klučinu, který se snaží," svěřil se Okamura davům svých příznivců na Facebooku. Rapperův počin je výjimečný zejména tím, že Knebl, majitel živnostenského oprávnění v oboru stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních, předkládá svým fanouškům nový hudební styl jménem "emo eunuch street rap".

Eunuchové byli v dávných dobách muži, kterým se uřízla varlata už jako dětem právě kvůli tomu, aby mohli zpívat v tak vysokých tóninách, jakými se pyšní i nově objevený český "emař".

Negativně smýšlející lidé by tento hudební počin jistě označili za "top shit" měsíce, ale redakce eXtra.cz fandí neotřelým projevům, a to i těm hlasovým. Ostatně, jeden takový teď u nás můžete exkluzivně okusit!

Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy