Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019 Vánoce 2019

Nejnovější kauzy

Tak to je gól! Kdo je novým tatínkem pro Ondřeje?

Sluší jim to moc!
+ Další 3 fotografie
Na svůj svatební den dělala Táťána všechno pro to, aby unikla novinářům. Hana Gregorová (63) se svým mladým milencem se zase nechala fotit. A co bylo dál?

Měl to být pouze sex na jednu noc, přiznala Hana Gregorová v Nedělním Aha!. Ale nakonec svého zajíčka představila rodině a taky se s ním objevuje na oficiálních akcích.

„Jenže když proběhl první sex, tak mi Ondřej začal vypisovat doslova litanie. Ale já odpovídala jen smajlíkem,“ popisuje herečka peprně. A nakonec vše vyvrcholilo romantickou žádostí o ruku na vrcholcích Alp. Věk už tou dobou nebyl překážkou, i když si to předtím vůbec neuměla představit.

„Když mi prozradil, kolik mu je, dokonce jsem propukla v hlasitý smích. Až mi tekly slzy,“ vzpomíná. To ale zamilovaný pár nezastavilo.

A jakou roli v tom hraje snacha Taťána Kuchařová (28)? Všechno se stalo během jejich svatby. „Chytila jsem ji od nevěsty, ale hned jsem ji darovala dál. V tu chvíli jsem netušila, že se tradice do roka a do dne vyplní,“ uzavírá zamilovaná Hana.

Mohlo by vás zajímat

Další články