Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tak to je gól: Americká aerolinka tweetla zákazníkům pornoobrázek jako omluvu za zpožděný let!

Tak to je opravdu originální omluva.
Zdroj: twitter.com, archiv

US Airways nejsou žádní suchaři, a jak je vidět, svoje zákazníky si hýčkají. Když se americká aerolinka zpozdila s letem, rozhodně lidé nečekali, jaká kuriózní omluva je čeká. Pod jejich stížnostmi na Twitteru se objevila kromě omluvy i fotka nahé dívky, jak masturbuje s umělým letadýlkem.

Samozřejmě se hned zvedla vlna emocí a během 22 minut, kdy obrázek visel na sociální síti, se o události dozvěděl celý svět. Lidé byli jak pobouřeni, tak pobaveni. Aerolinka samozřejmě vyrukovala s omluvou a s vysvětlením, že nevhodný obrázek zřejmě nahrál cizí uživatel, který se jim naboural do sítě.

„Obrázek byl bohužel nedopatřením zahrnut v omluvě za zpožděný let. Okamžitě jsme si uvědomili chybu a odstranili náš tweet. Hluboce litujeme této skutečnosti a v současné době přezkoumáváme náš systém, aby se v budoucnu těmto chybám zabránilo,“ citoval reakci US Airways Daily Mail.

Originální omluvu sdílelo celkem 418 tisíc uživatelů a vtipnou náhodou je, že se tahle událost kryla s přenosem z udílení Pulitzerových cen. Můžete hádat, co mělo větší sledovanost.

Související články

Další články