Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

TAK TO JE BOURÁK! Bývalý policista Kadlec zase likvidoval auta! Toho člověka nezastaví vůbec nic! Tvrdí, že nepil, prý ho OSLNILO SLUNÍČKO!

Karel Kadlec se ze svých slov nepoučil!
+ Další fotografie
Bývalý policejní důstojník Karel Kadlec v dubnu na pražských Vinohradech naboural do 29 aut. Z místa nehody se pokusil zmizet a nechtěl podstoupit test na alkohol. V pátek večer se historie opakovala a on opět boural ve stejné čtvrti! Tentokrát podle televize Nova vrazil do několika aut a dvě poškodil. Uvedl, že ho oslnilo sluníčko.

„Sotva se držel na nohou,“ popsal dubnový Kadlecův stav jeden ze svědků nehody. Ulice pro něj byla prý moc úzká a vjel do protisměru. Odneslo to několik desítek aut, jako zázrakem nebyl nikdo zraněn. Už tehdy to nebyla jeho první nehoda! Poprvé boural na Náměstí bratří Synků.

Více informací o celé kauze se dozvíte ZDE.

A jak to vypadá, tak se bývalý důstojník nepoučil. Opět způsobil nehodu a znovu odmítl dechovou zkoušku i odběr krve. Po jeho další nehodě ho odvezla pryč policejní dodávka. Podle svědků se celou dobu usmíval.

Tvrdí, že rozhodně nic nepil, jen ho oslnilo sluníčko!

Karel Kadlec má z minulých nehod podmínku a zákaz řízení. Ale je mu to jedno.

Na co se tu čeká? Jak je možné, že někdo jezdí opakovaně bez řidičáku a likviduje jedno auto za druhým.

Je Kadlec nějaký Terminátor, který si dělá ze silnice kuželkovou dráhu? Opravdu tu nikomu nevadí, že se směje spravedlnosti do obličeje? A na co se tu čeká? Až místo dalších vozidel smete třeba paní s kočárkem?

CO UŽ MÁ KADLEC NA KONTĚ?

Poprvé (co tedy víme) boural v březnu 2015 na Náměstí bratří Synků. Byl pod vlivem alkoholu. Dostal osmiměsíční podmínku a zákaz řízení na 2,5 roku.

Podruhé boural letos v dubnu. Policisté mu naměřili 1,31 promile alkoholu. Tehdy smetl na Vinohradech 29 aut.

A dnes zase boural. Zase na Vinohradech najel do dvou aut. Podle iDnes.cz uvedl, že ho oslnilo slunce. Prý rozhodně nic nepil.

Mohlo by vás zajímat

Další články