Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Tak ti chci napsat: Tereza Brodská účtuje s Hanzlíkem, po letech zakopali válečnou sekeru

Tereza Brodská a Jaromír Hanzlík.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Vánoční přání

Herečka Tereza Brodská (54) si zažila s Jaromírem Hanzlíkem (74) své. Maminka Terezy Jana Brejchová (82) se do něj totiž bezhlavě zamilovala a pustila kvůli němu svého tehdejšího manžela Vlastimila Brodského (†81). Z Hanzlíka se tak stal otčím a jak Tereza v průběhu let mnohokrát vyprávěla, jeho výchova nebyla ideální. Jak se ale zdá, oba dva po letech zakopali válečnou sekeru a Tereza sdílela na Instagramu dojemnou vzpomínku z Vánoc, které před mnoha lety trávili všichni společně jako rodina.

Do herce Jaromíra Hanzlíka se herečka Jana Brejchová zamilovala bezhlavě a hlavně v době, kdy byla ještě stále ve vztahu s Vlastimilem Brodským, s nímž měla dceru Terezu Brodskou. Není tak divu, že z maminčiny nové lásky neměla Tereza radost.

Dávala mu jasně najevo, že ho nemá ráda, a s kritikou nepřestávala ani po letech. Podle Tereziných slov měl Hanzlík velmi tvrdou výchovu. „Od první chvíle jsem cítila, že jsem v jeho domě na Malá Straně prvek, který ho irituje a štve. A tak se mě i svého syna Davida snažil za každou cenu převychovat. Protože podle něj jsme byli rozmazlení frackové,“ napsala v knize „Moje máma Jana Brejchová“ Tereza.

Terezino dojemné vyznání

Jak se ale zdá, čas nakonec vše zahojil. Tereza na svůj Instagram přidala dojemnou vzpomínku na Vánoce, které před mnoha lety slavila spolu s maminkou a Hanzlíkem. Chtěla jsem tu mít nějakou vánoční fotku u stromečku! Starší. Protože současné s ohledem na svoje blízké nedávám, neboť to nemají rádi a já to respektuji! A vyskočila na mě jen tahle jediná. Tak ti chci napsat,“ započala v příspěvku Brodská.

Ať už jsme spolu zažili cokoliv, dobré i horší věci, vzpomínám na těch pár let s tebou ráda! Opravdu s tebou nebyla nuda! A možná i díky tvým přísným výchovným metodám (pravda je, že jsem v té době byla taky v těžké pubertě) jsem samostatná, nezávislá a asi ne tak úplná krá..a. Na divadle jsem tě absolutně zbožňovala a naše spory byly v tu chvíli smazány. Děkuji ti, že jsi mě i ty chválil za některé moje divadelní role a že jsme dokázali o tom propovídat i celou noc. Takže teror neteror. Byl jsi moje dobrá škola a za to ti Jaromíre děkuji. Pusu Terka! Ráda tě mám… abys věděl, ty jeden. Hezké Vánoce,“ popřála mu prostřednictvím Instagramu.

Připravovaný dokument

O Hanzlíkovi navíc vzniká dokument, jak sama Tereza odhalila v říjnu tohoto roku na Instagramu.Teď jsem se dozvěděla, že o Jaromírovi točí dokument. A co čert nechtěl, volali mi z produkce, že Jaromír by si přál, abych tam něco také řekla. P.S.: Ale lhala bych, kdybych řekla, že mě to nepotěšilo! Aby ale chudák nelitoval,“ napsala šibalsky.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy