Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

VIDEO: Tak tenhle borec to s míčem opravdu umí! Podívejte se na nejvíce geniální moment sportovní historie

Tohohle frajera musel snad políbit sám bůh, jinak to není možné. Podívejte se na nejlepší futsalový signál všech dob, na moment, který ukazuje, že někteří hráči to s míčem opravdu umí!

Akce, která znamená, že buď jste za hrdinu a za génia, nebo za totálního šupáka a pro smích. Tentokrát to ale vyšlo naprosto dokonale. Tenhle futsalový okamžik se totiž zapíše do dějin a jen horko těžko se ještě někdy někomu podaří.

Účel byl splněn na sto procent. Po přistrčení z polohy v leže totiž střelec zamířil na milimetr přesně pod břevno brankáře soupeře. Ten v tu chvíli vypadal, jako by mu ulétly včely. Ještě aby ne, tohle nemohl čekat prostě nikdo.

Uvidíme, zda borci ještě někdy něco podobného na soupeře vyzkouší. Pravdou ale je, že nyní na to už bude každý připraven a zopakovat to je takřka nemožné. Nyní je tudíž na čase vymyslet novou kulišárnu!

Související články

Další články