Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tak takhle opravdu ne! Strašidla Českých lvů. Které dámy chtěly zazářit, ale povedl se jim opak?

Bohužel se to některým ženám moc nepovedlo.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Včera proběhl slavnostní galavečer Český lev, většina dam se snažila svou róbou oslnit, což se některým opravdu povedlo. Jenže bohužel jich bylo i pár, které se sice snažily, ale to nestačilo. Jejich outfit nedostačoval tak honosnému dress codu a jejich postavy ještě k tomu deformoval. Komu se to letos opravdu na Lvech nepovedlo?

I když se 23. ročník předávání filmových cen Český lev obešel bez trapasů, tak průšvih byl hlavně v moderátorce večera Lucii Výborné, která si svými nejapnými vtípky publikum opravdu nezískala, to platí i o televizních divácích. Jenže to bohužel nebyl jediný problém večera.

Některé dámy se sice snažily vypadat co nejlépe, ale snaha se v tomto počítat nemůže. Šaty byly buď nevhodné, pro jejich postavu nedostačující, nebo prostě to nevychytaly a vypadaly jak v pytli.

Kdo se včera měl jít spíš domů převléci a zkusit to znovu? Už mají bohužel smůlu, ale třeba se do příštího ročníku poučí a dají si se svým oblečením více práce. Podívejte se do naší fotogalerie, kdo bohužel na Lvech nezazářil…

Související články

Další články