Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tak takhle fakt ne! Diváci se naštvali na Primu kvůli prznění Ano, šéfe! Italem

Santo a Jitka Pagana
Těm, kdo s tím přišli, asi připadal nápad oprášit rodinné stříbro a dát mu inovativní podobu jako dobrá myšlenka. Jenže diváci se bouří!

Zdeněk Pohlreich (61), věhlasný šéfkuchař, kterého po celé zemi proslavilo Ano, šéfe!, nedávno oznámil, že další série už nebude natáčet. Není divu. Po deseti letech se vyčerpal a restauratéry nemá ze svého úhlu pohledu už co nového naučit.

Primě se ale nechtělo loučit se se zlatým teletem. Proto už čile natáčí novou verzi, tentokrát nazvanou Ano, mamma, v níž bude poučovat majitele hospod a restaurací Češka Jitka Pagana a její poloitalský syn Santo Pagana. Oba majitelé špičkových italských restaurací. Jenže nejsou Pohlreich.

Když jsme ale tuhle zprávu přinesli, strhl se hotový poprask. Neobjevila se snad jediná reakce, která by chystané novince dávala šanci na úspěch.

„Jeden čas Prima ničila Novu, teď jde trošku ke dnu. Cokoli tam jede, nedá se na to dívat. Samý s*ačky,“ zlobí se v reakci na obměněný pořad David.

„To už ani nemusí nové díly natáčet. Koukala jsem na to kvůli Zdeňku Pohlreichovi a myslím, že většina lidí,“ píše Andrea.

„Prima se chce dobrovolně odepsat!“ diví se Aleš.

„Zdéňa tomu dával šťávu, bez něj to bude bída,“ souhlasí Lukáš.

„Odhadem to vidím tak, že přepínám po pár minutách. Pohlreich je nenahraditelnej v tomhle směru, Ano, šéfe! dělaly jeho hlášky,“ uvažuje Tomáš.

„Přijde mi, že Prima poslední dobu dělá všechno pro to, aby na*rala co nejvíc lidí. Aneb jak z pořadu, co má na ČSFD červený čísla, udělat odpad,“ napadlo Kubu.

„Dělat tenhle pořad bez Zdeňka, to je jako dělat sex bez potřebného pohlavního orgánu,“ zazdil to jmenovec „šéfa“.

Jiný Lukáš raději prý zase vyhodí televizi z okna, než aby čučel na Ano, mamma.

A možná dělá dobře, protože už se nám podařilo odhalit podvod na diváky se špatně mluvícím Italem.

Co vy? Těšíte se, nebo pořadu nedáte ani šanci?

Související články

Další články