Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tak takhle, dámy a pánové, NE! Neuvěříte, jak nechutně kluk vymetl se svojí přítelkyní. Zůstaly jí oči pro pláč!

Každá holka na začátku vztahu čeká, že od svého přítele uslyší TO slovíčko. Je to věc názoru, ale my si myslíme, že by ho měl muž říkat jako první. Jenže co když ho z něj ne a ne dostat? Může to dopadnout taky takhle... Mega trapasem.

Chlapi jsou strašně prchliví, takže mluvit před nimi na začátku vztahu o slově láska, nejspíš by je to vyděsilo a na nějaké „mám tě rád“ nebo „miluji tě“ by také nemuselo vůbec dojít. Nejmenovaná slečna byla ale, co se lásky týče, prostě netrpělivá a se svými city šla ven, aniž by si zmapovala terén, jinými slovy zjistila, zda už je vhodná doba a její milý o city stojí.

Nestál. A pro slečnu to dopadlo dost trapně. Na druhou stranu dobře jí tak. Přes smsky se tyhle věci prostě napoprvé neřeší. Tedy pokud vám není dvanáct let.

Vyznal vám někdy někdo lásku přes sms? Jsme strašně zvědaví, tak nám dejte vědět. Stejně tak nám posílejte své vlastní vtipné sms konverzace na redakce@extra.cz!

Ty nejlepší z nich zveřejníme.

Mohlo by vás zajímat

Další články