Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Tak ta se jim povedla! Dcera Slávka Boury a Markéty Mayerové Agáta vyrostla do krásy

+ Dalších 15 fotografií
hvězdná dcera
Zatímco doby největší slávy Slávka Boury (54) a Markéty Mayerové (51) už jsou dávno pryč, jejich dcera Agáta by mohla do showbyznysu klidně vkročit! Z malé holčičky vyrostla do krásy a tatínek by si měl vzít do ruky zbraň, aby od své dcery odháněl nápadníky.

Slávek Boura a Markéta Mayerová zmizeli z televizních obrazovek už před pár lety a na comeback to rozhodně nevypadá. Víc než na televizní pořady, které uváděli, jsou určitě pyšní na svou dceru Agátu Bourovou, která má za sebou jeden z nejdůležitějších večerů dívek – maturitní ples. Když se Slávek jakožto pyšný otec pochlubil snímky z této výjimečné události, jen málokomu se při pohledu na jeho dceru nezatajil dech. Vyrostla skutečně do krásy.

Na svou dceru je Slávek opravdu pyšný, s Markétou jako rodiče odvedli dobrou práci. „Svět je plný překvapení, pozitiv i negativ, radostí i smutků, krásy i oškliva, světel i tmy, ale od toho je život, aby se žil, a vzpomínky, aby se s úsměvem a klidem vzpomínalo. Rodiče a jejich dcera. Minulost, přítomnost a rozsochatá budoucnost,“ napsal Boura ke snímku, kde společně s Markétou objímá svou dceru.

Kdyby se chtěla Agáta pustit do světa celebrit, zdá se, že nejedny dveře by se jí ihned otevřely. Pokud zdědila talent po rodičích, v kombinaci se svou krásou by byla pro obrazovky naprosto ideální. Ale jen ona sama ví, jakým směrem se nakonec vydá.

Mohlo by vás zajímat

Další články