Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Tak šel čas s živým Kenem Rodrigem Alvesem: Od pohledného štramáka po podivnou ženu

Tak šel čas s živým Kenem Rodrigem Alvesem: Od pohledného štramáka po podivnou ženu
Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
proměna
Rodrigo Alves (36) byl ještě před dvaceti lety úplně obyčejný puberťák, který se ničím nevymykal. Velký zlom ale nastal v jeho sedmnácti letech, kdy Rodrigo podstoupil svoji první, ale zdaleka ne poslední plastickou operaci. V současné době se Rodrigo rozhodl být ženou a vystupuje pod jménem Roddy Alves.

Rodrigo Alves začal s malými plastickými operacemi již v sedmnácti letech a brzy se na nich stal závislý. Později se nechal slyšet, že se zhlédl ve své sestře, která je modelka. Jmenuje se Leanne McDonnell a několik úprav zevnějšku má sice za sebou, ale rozhodně na tom není tak jako její bratr.

V únoru 2017 se jako člověk s největším množstvím kosmetických procedur dostal do Guinnessovy knihy rekordů. Stále ale neměl dost. Rodrigo podstoupil už desítky plastických operací, za které zaplatil tučné peníze.

Se svým zevnějškem ale nebyl spokojený. Někteří doktoři a specialisté si už odmítali vzít na triko, že by měli provést Rodrigovi další operaci. V jednu chvíli je měl dokonce zakázané, a to kvůli možnému ohrožení zdraví.

V současné době ale s vylepšováním svého zevnějšku vesele pokračuje. Rodrigo se rozhodl být ženou a vystupuje pod jménem Roddy Alves. Svou proměnu z Kena v Barbie začal uskutečňovat Rodrigo v říjnu roku 2019.

V tu chvíli celému světu oznámil, že se dlouhodobě cítil nešťastný. Klid v duši mu prý přineslo až rozhodnutí stát se ženou, kterou se prý měl narodit. Rodriga nyní čeká operace jeho mužství, které zmizí a nahradí ho ženské pohlaví. Snad tentokrát bude Rodrigo konečně spokojený. Jak šel s živým Kenem čas, se podívejte v galerii.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy