Jak se to s člověkem asi stane, ptáte se, že do sebe nechá dobrovolně řezat, aby mohl vypadat takhle? Na to by vám Rodrigo odpověděl, že byl v dětství a mládí šikanován kvůli vzhledu. Populárního Brazilce, který se proslavil svými plastikami byste od originálu dnes jen těžko rozeznali. A přitom byl docela pěkné děcko. V dospívání se ale vše, z jeho pohledu, začalo měnit a on přestal být spokojený se svým vzhledem.

Prodělal na padesát plastických operací za téměř čtyři sta tisíc liber včetně přidání tuku do zadku nebo vyrýsování svalů na břiše. Dalším bizárem byly například vlasové implantáty nebo plánovaná operace rohovek kvůli barvě.

Tento koníček není jen podivný, ale zároveň i nebezpečný. U implantátů si člověk nikdy nemůže být jistý, jak je tělo přijme! Navíc se pořád jedná o časté chirurgické zákroky a podle některých je jen otázkou času, kdy se tenhle Ken rozpadne.

Alves se díky svému „zkrášlování“ sice změnil k nepoznání a zbavil se svých komplexů, ale opravdu mu to prospělo? Díky svému vzezření a přístupu si našel statisíce fanoušků, kteří ho milují a obdivují. Pro některé je také bohužel velkou inspirací. Otázka zní, jak dlouho to ještě vydrží? Jak dlouho bude trvat, než si jeho tělo řekne dost? Na to jsme opravdu zvědaví!