Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tak šel čas s Veronikou Žilkovou, která slaví 60: Popřát nezapomněla ani krásná Kordula

Veronika Žilková slaví 60: Tak šel s herečkou čas
Zdroj: Se souhlasem Veroniky Žilkové
+ Dalších 6 fotografií
Oslavenkyně

Herečka Veronika Žilková Stropnická slaví šedesátiny. Na sociálních sítích jí samozřejmě nezapomněly popřát ani děti včetně Korduly Stropnické (16), která se až na výjimky s rodinou příliš nefotí. Podívejte se, jak šel s hvězdou Tele Tele čas.

Mamince popřála Agáta i Kordula

Veronika Žilková oslavila narozeniny. Šedesátku by oblíbené herečce ale hádal jen málokdo, protože vypadá naprosto úžasně. Není divu, Veronika každý den na sociálních sítích cvičí, a kdo kdy viděl její maminku nebo dcery, ví, že má skvělou genetiku prostě v rodině. A rodina nesměla samozřejmě na narozeninách chybět. Veronika pořádala oslavu, ale gratulace proběhly i na sítích.

"Děkujeme ti za vše. Každý z nás je jiný, ale co nás spojuje, je nejlepší máma," popřály jí děti na Instagramu. Kromě osvaleného Vincenta Navrátila (24) a Agáty Hanychové (36) si tak mohli fanoušci po nějaké době prohlédnout i Kordulu Stropnickou (16), která se moc často s rodinou nefotí a nepopiratelně roste do krásy.

Jak šel čas s Veronikou Žilkovou

Veronika Žilková se narodila do umělecké rodiny, její otec byl hudebník a hudební pedagog profesor Václav Žilka. Divadlu se věnovala už od dětství. Diváci si ji ale oblíbili hlavně díky zábavnému pořadu TV Nova Tele Tele, ve kterém se ukázala jako skvělá komička. Proslavili ji ale i její osudoví partneři.

Roku 1984 si vzala Jiřího Hanycha, kterému porodila dceru Agátu. S Markem Navrátilem, kterého si vzala roku 1988, má pak syny Cyrila a Vincenta. Se svým současným manželem, hercem a diplomatem Martinem Stropnickým (64), má dceru Kordulu. Syn Melichar bohužel zemřel v sedmi měsících na brániční kýlu.

Diváci si herečku pamatují z mnoha filmů, seriálů a pořadů, ve kterých účinkovala. Namátkou zmiňme legendární My všichni školou povinní, Českou sodu, Babovřesky, Anděla páně nebo třeba novější LOVEní. Kromě televizních obrazovek je ale Veronika také aktivní na poli dabingu a samozřejmě v divadle. Pustila se ale i do politiky, když roku 2014 kandidovala do zastupitelstva městské části Praha-Suchdol za ANO, kam také byla zvolena.

Související články

Další články