Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tak šel čas s Veronikou Zaňkovou: Z finalistky SuperStar je máma velké rodiny

Ještě více zkrásněla...
Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Když se objevila ve finále první řady pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar, pánové u televizních obrazovek zpozorněli. Veronika Zaňková (35) byla rozhodně nejpohlednější finalistkou. Bohužel finále opustila velmi brzy... Jenže nesmutní! Má krásnou rodinu a pomáhá svému manželovi v jeho podnikatelských aktivitách. A navíc se proměnila ještě do větší krásky...

I když se po vyřazení soutěže snažila hudebně prorazit, větší štěstí našla v rodinném životě. Půvabná zpěvačka se svým manželem Lukášem vychovávají tři krásné děti a kromě rodičovských starostí ještě úspěšně podnikají.

„Žiji se svou rodinou poblíž Babiččina údolí, dnes především pracuji v naší firmě Eurona. Momentálně také intenzivně podporuji manžela Lukáše v jeho projektu Moře v srdci Evropy, což je první chov lososů na mořské vodě zde, uprostřed vnitrozemí. A to je hodně šílené, ale také úžasné,“ popsala kráska eXtra.cz své aktivity, které opravdu mají smysl.

Hudbu stále miluje

Na hudbu rozhodně Veronika Zaňková nezanevřela, i když se jí kvůli všem aktivitám nedokáže plně věnovat. „Věnuji se tomu, co jsem si vždy přála nejvíc, a to je v první řadě skládání hudby. Manžel Lukáš je také muzikant, hodně si rozumíme a pracujeme společně. Složili jsme hudbu například k televiznímu seriálu Stopy života, nebo ke krásnému celovečernímu filmu pana režiséra Tomáše Magnuska s Jiřím Lábusem a Martinem Dejdarem v hlavní roli – Kluci z hor,“ netajila se pohledná blondýnka.

Veronika na účast v SuperStar vzpomíná jen v tom nejlepším. Bez ní by totiž nepotkala své životní štěstí - osudového manžela Lukáše. Na to, jak se Veronika za roky, kdy zmizela z pěveckých pódií, proměnila, se podívejte do galerie.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy