Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Tak šel čas s renesanční umělkyní Kairou Hrachovcovou: Od holky s dolíčky po éterickou divu

Tak šel čas s renesanční umělkyní Kairou Hrachovcovou: Od holky s dolíčky po éterickou divu
Zdroj:
+ Dalších 14 fotografií
galerie
Kateřina Hrachovcová (45) dlouhodobě patří mezi oblíbené české herečky, které si udržují pravidelným cvičením a zdravou stravou perfektní postavu. Hrachovcová proslula v legendárním seriálu Život na zámku, kde se objevila jako dospívající slečna. Pojďme se podívat na to, jak šel s herečkou a éterickou umělkyní čas.

Zdá se, že Kateřina Kaira Hrachovcová v posledních letech změnila svůj životní styl. Opak je pravdou. Nikdy nekouřila, střídmě se stravuje a především mnoho let pravidelně a ráda sportuje.

Díky tomu také její tělo vypadá jako ze žurnálu. V pětačtyřiceti letech má herečka postavu, ze které by si měly brát příklad o dvacet let mladší dívky. Sympatická Kaira, která ztvárnila nezapomenutelnou roli Simony v seriálu Život na zámku, ale také pak mnoho dalších, především komediálních rolí jak divadelních prknech, tak i před kamerou.

"Miluji přírodu, zvířata, věnuji se kreslení, malování obrazů, spolupracuji s pomáhajícími organizacemi, jsem “Hlasem zvířat”. Už 8 let jsem profesionální osobní koučkou a lidé mě vyhledávají také pro mou znalost numerologie," říká vytížená Kaira.

Hrachovcová se proslavila především rolí Simony v seriálu Život na zámku a na sociálních sítích před nedávnem zavzpomínala na dobu dávno minulou, kdy byla ještě mladá dívka s culíky a rozkošnými baculatými tvářemi.

"Můj první divadelní rok. Angažmá v divadle J. K. Tyla v Plzni," napsala umělkyně a herečka k sérii fotek z mládí, na kterých vypadá jako roztomilá holčička. "Takhle si vás, Kačenko, pamatuji. Jste pořád krásná," rozplývají se fanoušci pod fotkami.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy