Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tak šel čas s Mirkou Čejkovou: Dva roky před 60 půvabem strčí své mladší já do kapsy

Mirka Čejková v roce 2006 a 2020.
Zdroj: Profimedia.cz, archiv M. Čejkové
+ Dalších 15 fotografií
ZÁZRAK
Tomu se říká umět stárnout s grácií. Bývalá televizní moderátorka Mirka Čejková (58) je v povědomí veřejnosti už desítky let, když ale vypadla ze záře reflektorů, vypadá to, že je v soukromí úplně nejspokojenější, co kdy byla. Když si totiž ve fotogalerii prohlédnete její snímky v průběhu času, na žádné z nich nejspíš nevypadá senzačněji než dnes, kdy je věkem skoro babička.

Happyend

Čtěte také: Hrdá matka Mirka Čejková vyvedla syna na ples: Vypadala senznačně

Po všech životních trablech a strastech, které ji potkaly, to vypadá na happyend. Mirka Čejková (57), někdejší vítězka cen popularity a nynější motivační koučka firem a jednotlivců, našla své místo v životě a navenek vyzařuje tolik spokojenosti, že se jí to zákonitě muselo promítnout i do vzhledu.

Mirka, mimochodem hrdá matka dvou již dospělých synů, měla vždy na veřejnosti úsměv od ucha k uchu, ale složitá životní období se na ní vždy podepsala. Ať už řešila problém s rozvodem nebo cokoli jiného, hned byla „tak nějak jiná“. To už dnes naštěstí dávno neplatí.

Vyrovnanost

Čtěte také: Mirka Čejková ztratila práci, byt, rodinu i dobré jméno

„Měla jsem období, kdy jsem byla hodně dole. Ztratila jsem práci, byt, rodinu a dobré jméno. Figurovala jsem na stránkách bulváru. Byla jsem v panice a cítila jsem napětí. Musela jsem dosáhnout vnitřního klidu. Pak přišlo něco, co mě dovedlo k tomu, jak chci život žít ve vyrovnanosti,“ vysvětlovala Čejková nedávno na jedné veřejné přednášce.

Nelze jí jen přát, než aby jí štěstí (a samozřejmě zdraví) vydrželo i dál, a aby byla spokojená, i kdyby se jí s muži už po vší té smůle znovu nepoštěstilo…

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy