Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Tak šel čas s majitelkou hlasu jako zvon: Christina Aguilera rozhodně není v dobré formě

+ Dalších 6 fotografií
proměna
Popová americká zpěvačka Christina Aguilera (38) už dávno není divoké tintítko, které se hravě vešlo do velikosti 34. Zpěvačce s hlasem jako zvon pomalu ale jistě táhne na čtyřicet a je maminkou dvou krásných dětí, syna Maxe (11) a dcery Summer (5). Během svého koncertu v Las Vegas zpěvačka vystřídala hned několik sexy kostýmů. V modrém modelu pak ukázala ještě více, než plánovala. Pro muže, kteří mají rádi kus pořádné ženské, to byla jistě pastva pro oči.

Christina Aguilera byla od dětství vedena ke zpěvu a rodičům bylo jasné, že jednou z ní bude velká paní zpěvačka. Kromě toho, že je majitelkou jednoho z nejkrásnějších hlasů, byla také dost drzá a průbojná na to, aby se okamžitě stala středem pozornosti.

Už ve čtrnácti letech nahrála svůj první singl a pak to šlo ráz na ráz. Na přelomu tisíciletí získala Aguilera Grammy za nejlepšího nováčka a nejlepší ženský výkon. O pár let později už zářila po boku hvězd jako Pink nebo Lil' Kim a její hvězda šla strmě nahoru.

Christina si držela image drsné sexy holky, která je pořádně od rány a všichni doslova hltali její provokativní klipy. Jenomže jak šel čas dál, zpěvačka se pomalu začala uklidňovat a svoje telecí léta opouštěla.

Aguilera nikdy nepatřila mezi zpěvačky, které by měly problémy s váhou. Vždy byla jedna z nejhubenějších, ale s přibývajícím věkem a dětmi se začala karta obracet. V současné době to má Christina s váhou jako na houpačce.

Jednou je to pořádná ženská, podruhé jsou vidět kila navíc, která jí už moc nesluší a se kterými se snaží zatočit. Na zpěvačce je vidět, že svoji váhu vůbec neřeší a to je dobře. Naposledy se ukázala na svém koncertě, kde došlo k malé nehodě.

Zpěvačka Christina Aguilera vystřídala během svého koncertu v Las Vegas hned několik sexy kostýmů. V modrém modelu pak ukázala ještě více, než plánovala. V hlubokém výstřihu totiž neuhlídala své vnady a na světlo vykoukly její páskou přelepené bradavky.

Mohlo by vás zajímat

Další články