Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tak šel čas s láskou Burešové a Forejta: Od nenápadného detailu po dojemný snímek

Tak šel čas s láskou Evy Burešové a Přemka Forejta
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra / Se souhlasem P. Forejta
+ Další 4 fotografie
Obrazem
Vztah zpěvačky a herečky Evy Burešové (27) s uznávaným šéfkuchařem Přemkem Forejtem (33) je již oficiální a společně už sdíleli několik zamilovaných snímků. Ovšem není to tak dlouho, kdy se láskou ještě veřejně nechlubili. Jsou spolu již půl roku a za první náznak lásky by se dalo považovat srdce, které poslala Eva Přemkovi v září loňského roku během show Tvoje tvář má známý hlas, kde ji svým talentem odzbrojil. Od té doby jejich zamilování jen roste a první zamilované snímky jsou konečně na světě.

Eva Burešová a Přemek Forejt tvoří již půl roku šťastný pár. Z dřívějších vztahů mají oba potomka, Eva má syna a Přemek má dceru, se kterými se už několikrát pochlubili i na sociálních sítích, kde nedávno zveřejnili i první příspěvky jejich lásky.

Vznik velké lásky

Pojďme se ale vrátit na úplný začátek jejich vztahu. První jiskra, které si všiml nejeden fanoušek, vzplála v show Tvoje tvář má známý hlas, kde byla Eva porotkyní a Přemek ztvárňoval Justina Biebera. Výkon porotce MasterChefa Evu natolik uchvátil, že mu na papír namalovala srdíčko, které mu věnovala. Že by spolu ale mohli mít v budoucnu partnerský vztah, to nikdo netušil.

Později se díky paparazzi objevily jejich první společné fotografie, které byly jasným důkazem, že jsou Eva a Přemek pár. Na tohle období nevzpomíná Eva příliš v dobrém, zejména skrz fakt, že byl na snímcích i její malý syn a rodiče.

V mnoha médiích se také spekulovalo o tom, že Eva Burešová svůj vztah s Přemkem tají, což již herečka několikrát popřela, a údajně pouze chtěli vyjít se vztahem na veřejnost až v době, kdy to budou chtít pouze oni sami, nehledě na média. "To, co je mezi mnou a Evičkou, je posvátné," vyjádřil Přemek v době spekulací.

První snímky

Nejdříve sdílela Eva snímek s Přemkem, který drží v náruči jejího syna Nathaniela. "Mé oblíbené místo, moji oblíbení lidé," napsala k fotografii. Avšak první společné příspěvky se rozhodli zveřejnit až nedávno. Eva se na svých sociálních sítích pochlubila zamilovaným videem, kde nechyběl ani polibek, a Přemek přidal na svůj Instagram láskyplné snímky z přírody. "Pokud jsi šťastný a víš to, tak si zatleskej," okomentoval.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy